Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ekim 2017

Hakkımızda

Saglikk.com sitesi tamamen Türk toplumunun daha sağlıklı bir yaşam sürmesine katkı sağlamak ve hastalığı hakkında yeterli bilgiye ulaşamayan internet kullanıcılarına rehberlik etmek için yayındadır.
Sitemizde mevcut yazıları siz değerli okurlarımız için özel olarak araştırmakta ve birçoğu için uzmanlardan yardım almaktayız.

Arzu eden ziyaretçilerimiz hastalıkları ile ilgili sorularını ya da sağlıkla ilgili şikayetleri hakkında bilgi almak için bize iletişim bölümünden ulaşabilirler. Bu durumda site yöneticileri ilgili ziyaretçinin sorusunu yanıtlamak için özel bir çaba gösterir, araştırmalar yapılır ve sonrasında sitede bu konuda bilgilendirici bir yazı yayınlanır.

Saglikk.com hiçbir şekilde bir ilaç, kozmetik ürün ya da sağlık ürünleri satışı yapan bir firma değildir, bu tarz firmalarla ortaklık yapmaz.

Sitemizdeki bilgiler kesinlikle tavsiye niteliği taşımaktadır. Hiçbir bilginin doktor (hekim) kontrolü olmadan uygulanmaması önerilir. Sitede verilen bilgiler neticesinde problem yaşayan kişilerden sorumluluk kabul edilmez.

webmaster wordpress site analiz seo analiz