Günümüzde birçok işlemin internetten gerçekleştirilmesi gibi bu sayfa üzerinde sunulan imkanlardan yararlanmak gerek. Devlet hastaneleri üzerinden randevu alabilmek için de internet sistemlerini kullanabilirsiniz.

Özellikle 81 vilayette yer alan devlet hastaneleri tek bir merkez üzerinden randevu sistemi ile çalışır. Üniversitelere bağlı fakülte hastaneleri ve araştırma hastaneleri kendilerine bağlı olarak kurulmuş ayrı randevu sistemlerini kullanmaktadır.

Sayfa üzerinde yapacağınız incelemeler sayesinde devlet hastaneleri veya üniversite hastaneleri için randevu sistemlerini inceleyebilir. Özellikle itf randevu konusunda çok kolay bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Üniversite Hastanesi Randevu İşlemlerinde Büyük Kolaylık

İstanbul, devlet hastaneleri ve üniversite hastaneleri konusunda çok geniş bir alana yayılmış ve birçok kurum üzerinden hizmet alabileceğiniz bir büyüklüğe sahiptir. Özellikle üniversite hastaneleri konusunda devlet üniversitelerinin ve özel üniversitelerin fakülte hastaneleri, eğitim ve araştırma hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Bu hastaneler merkezi hastane randevu sistemi üzerinden değil kendilerine ait randevu sistemi üzerinden internet veya telefon ile hastalara randevu vermektedir. Örneğin, İstanbul Tıp Fakültesi randevu işlemleri gerçekleştirmek için sayfa üzerinde görmüş olduğunuz linklerden yararlanabilir ve bu kısa yollar sayesinde hızlı bir şekilde randevu sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu randevu işlemlerini sağlamak için sayfa üzerinden geniş bilgi alabilirsiniz.

24 Saat Hızlı Randevu İşlemleri

İstanbul Üniversitesi gibi birçok farklı üniversite hastanesi tarafından kurulmuş olan online randevu sayfaları üzerinde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için sizden bazı bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgiler arasında genellikle T.C. Kimlik Numarası, baba adı, doğum tarihi, telefon numarası ve istediğiniz poliklinik bilgileri talep edilmektedir.

Bu sayfa üzerinde elde ettiğiniz bilgilerle İstanbul Üniversitesi’nde görev yapmakta olan poliklinik ve hekimleri öğrenebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz hekimi tercih ederek rahatsızlığınıza uygun poliklinik üzerinden hizmet alabilirsiniz. Özellikle sayfanın sunmuş olduğu hizmet ile birlikte işlemlerinizi daha hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kulvar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz